Spartak Nagyszombat
3:0
(1:0)
FC Spartak Nagyszombat - DAC 1904
Niké Liga, rájátszás, 1.forduló • va 10.3.2024, 17:30 • Štadion Antona Malatinského
Gólok: 45. Andzouana 1:0 , 68. Zeljković 2:0 , 78. Ďuriš 3:0
Játékvezető: Martin Dohál • Asszisztensek: Peter Bednár, František Ferenc • Néző: 3873
90+6
Befejeződik a meccs. 3:0-ás vereséget szenvedünk Nagyszombatban. Találkozzunk egy hét múlva otthon, a Zsolna ellen!
90+4
Zeljković lövése száll el a kapunk fölött.
90+4
Egy szépítő találatot még azért össze lehet hozni. Gyerünk, fiúk!
90+1
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Andzouana).
90
Nincs azonban negyedik hazai gólöröm, mert Popović kapufára tolja a büntetőt. 6 perces hosszabbítás következik.
90
Poznar (FC Spartak Trnava) csapata kihagyta a büntetőt
88
A válasz: igen. 11-est rúghat a Spartak Trnava.
87
Egy vitás esetet vizsgál a VAR-segítségével a játékvezető. A kérdés, hogy Yapi szábálytalan volt-e vagy sem.
87
Csinger becsúszva szerel Daniel elől a 16-osban.
83
A hazai B-közép énekel, tapsol, a mieink most csendben hallgatják mindezt. Sajnos kevés a remény, hogy 7 perc alatt fordítani tudjunk háromgólos hátrányból.
81
Csere a FC Spartak Trnava-nél/nál:
lemegy Procházka, bejön Bainović,
lemegy Ďuriš, bejön Poznar.
79
Ez most már egyre fájóbb. Ďurišt senki nem őrzi nagyjából hét méterre a kaputól, így aztán egy csukafejessel megszerzi a Spartak harmadik gólját is – 3:0
78
A FC Spartak Trnava csapata gólt szerzett!
Gólszerző DURIŠ.
77
Ofori kerül helyzetbe, akiről lemaradnak a védőink, de Popović véd!
76
Ismét Barišić próbálkozik, ezúttal lapos lövéssel, Takáč azonban véd. Közben bemondják a mai nézőszámot: 3873
75
Barišić fejéről csúszik el a labda a jobb oldali kapufa mellett.
73
Ďurić kis híján megszerzi a harmadik hazai gólt, de Andzouana a kapu torkából felszabadít, nincs bent a labda. A hazai helyzet előtt ismét cserék voltak. Munoz mester mind az 5 cserelehetőségét kihasználta.
71
lemegy Azango, bejön Bukata.

Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
lemegy Ramadan, bejön Barišić,
lemegy Jürgens, bejön Gavrić.
68
Szöglet után hatalmas kapu előtti kavarodás, ketten a földre is kerülnek, ide-oda pattog a labda, de a legrosszabb, hogy végül a kapunkban pihen meg. Zeljković szerzi a gólt – 2:0
68
Gólszerző ZELJKOVIĆ.
66
Lássuk, mit hoz a hármas vérfrissítés. Hajrá, DAC!
65
lemegy Gruszkowski, bejön Yapi,
lemegy Trusa, bejön Redzic,
lemegy Vitális, bejön Cheikh.
63
Két szöglet is kijutott nekünk az elmúlt két percben, ám nem sikerült gólhelyzetbe kerülnünk.
60
Kacharaba fejel ki szögletre egy kapu elé érkező beadást. A sarokrúgás viszont szerencsére nem rejt sok veszélyt magában.
58
Mindkét oldalon felerősödik a szurkolók hangja. Kell is a buzdítás, az új lendület.
56
Ramadannak fogy el a türelme. 23 méterről lendíti lövésre a lábát, de nagyon pontatlan. Lehet, hogy az élénk szél is az ellensége, de ha nem fújna, ez a labda akkor sem ment volna a kapu irányába.
56
A Spartaknak még nincs kaput eltalált lövése, mégis vezet egy góllal.
54
Sok hibával, pontatlanul játszik mindkét csapat. Egyikünk sem tudja most huzamosabb ideig megtartani a labdát.
49
Herc lába lendül lövésre tisztes távolságból! Az erővel nincs gond, a pontossággal már annál inkább, bár 2 méternél nem tévedett nagyobbat.
46
45+2
45+1
Azango beadását saját csapatkapitányunk, Andzouana juttatja popović háta mögé – 1:0
45+1
Az öngól szerzője ANDZOUANA.
43
Az első szögletünket Vitális rúgja, de rossz helyre érkezik a labda.
42
Andzouana bombája készteti védésre Takáč kapust!
38
Alig van játékban a labda az elmúlt 3-4 percben.
34
Ebben több volt! Jürgens keményen szerzi meg a labdát, kiválóan veszi észre a tőle balra berobbanó Ramadant, aki gólt rúghatna, de a próbálkozása nagyon gyenge. De megvan az első kaput eltaláló lövés.
31
Trusa sokat van játékban, most is ő szerez labdát, egy jó belépéssel, de végül nem jut át vele a felezővonalon.
28
Trusa szabálytalankodik a vonal mellett Mikovičcsal. A pontrúgást maga a sértett végzi el, de a nagyszombatiak nem élnek a lehetőséggel, Popović kirúgása következik.
25
Ott a lehetőség! Az eddigi legnagyobb. Vitális szökteti hosszan Trusát, aki el is fut a jobb szélen, még a csel is jó a büntetőterületen belül, de a lövés már kevésbé sikeres, Trusa ugyanis gólhelyzetben fölé lő.
24
Azango centere ezúttal már a 16-oson belülről érkezik, Popović nagyot nyújtózkodva paskolja biztonságos helyre a labdát.
20
Hazai oldalon is befúj egy lest a bíró, ebben a tekintetben 1:1 az állás. A kaput azonban még egyik csapat sem találta el.
18
Vitálisba száll bele keményen Kóša a középpályán, de Dohál nem fúj szabadrúgást a javunkra. Pedig ez az ütkőzés ezt megkívánta volna.
15
Azango lapos beadással próbálkozik, de Csinger erőből szögletre tolja a labdáját. A sarokrúgás után Herc tisztáz fejjel, majd jön egy gyenge lövés a nagyszombatiaktól, melyet újabb szöglet követ.
14
Egy kevés rizikót felvállaló, kevésbé szórakoztató taktikai küzdelem zajlik a pályán már közel negyed órája.
10
Kénytelen cserélni Michal Gašparík, mert Štetina nem tudja folytatni a játékot. A csere előtt Trusát intették le lesen. Vitálistól kapta késve a labdát.
9
lemegy Štetina, bejön Ďurić.
8
Eddig Kacharabánál volt legtöbbet a labda. Hátul passzolgatós játékot játszunk.
5
Kisebb kakaskodás alakul ki a játékosok között, de Dohál játékvezető határozott sípolással igyekszik rendet teremteni, még mielőtt komolyan elszabadulnának az indulatok. Štetinát kell közben ápolni a hazaiaknál.
4
A két szurkolótábor kiválóan érzi magát. A mieinket 131-en kísérték el a City Arénába a mai kerületi rangadóra.
1
Tartsanak velünk 90 perces élő közvetítésünk során, és garantáltan nem maradnak le a hamarosan kezdődő kerületi rangadó egyetlen fontos momentumáról sem.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30-kor kezdődik.